Panasonic RB-M700BE

Kód: 473
Novinka
3 500 Kč –29 %
product 4247678
3 500 Kč –29 % 2 490 Kč
Vyprodáno
Zařazení Sluchátka s mikrofonem, bezdrátová sluchátka
Výrobce Panasonicopravit
Citlivost   100 dB/mWopravit
Kmitočet min   20 Hzopravit
Kmitočet max   20000 Hzopravit
Konektor   3,5 mm Jackopravit
Typ sluchátek otevřená

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhlavní sluchátka Panasonic RB-M700BE s ANC

 

Stylově vypadající náhlavní sluchátka Panasonic RB-M700BE, která disponují velmi kvalitním výstupním výkonem a nabídnou i kvalitní pohodlí při nošení díky nastavitelnému hlavovému mostu. Výhodou je i poměrně slušná výdrž baterie, na jedno nabití zvládnou hrát až 20 hodin. Potěší také ANC pro odstínění okolního hluku.

  • Výdrž až 20 h
  • ANC pro lepší poslech
  • Reproduktor 40 mm
  • Bluetooth 5.0
  • Extra Bass System Deep

Celý den poslechu hudby

Ideální společník při dojíždění nebo na celodenní poslech. Při plném nabití máte k dispozici až 20 hodin hudby nebo telefonních hovorů. Nebudete s sebou neustále muset nosit nabíjecí kabel a přemýšlet, kdy je třeba sluchátka dobít. Dobíjení pak trvá asi čtyři hodiny.

 

Basy bez okolního hluku

Sluchátka jsou vybavena technologií ANC (Active Noise Cancelling) pro potlačení okolního hluku. Díky tomu si užijete hudební zážitek daleko čistěji a příjemněji. Nebude vás rušit okolní dění, ať už běháte v rušném parku, nebo zrovna sedíte v přeplněné MHD.

 

Dokonale sedí na uších

Výrobce si dal při vytváření designu záležet zejména na komfortu a ergonomii. Sluchátka sedí na uších perfektně po celý den, přizpůsobují se tvaru uší a zvuk distribuují do celé plochy ucha. Vy si užijete každé basy i výšky zcela naplno a bez otlačených uší.

 

Bohaté basy přímo pro vás

O mocný hudební zážitek se stará reproduktor s průměrem 40mm. Vynikajícím vylepšením je také Extra Bass System Deep (XBS Deep), jenž kombinuje funkci Acoustic Bass Control pro proudění vzduchu a akustický obvod ladění. Bez jakéhokoliv rušení si tedy užijete robustní basy.

 

Klíčové vlastnosti

Bezdrátová sluchátka, náhlavní, neodymový magnetický měnič, průměr reproduktoru 40 mm, frekvenční pásmo 20 Hz až 20 kHz. Mikrofon, ovládání na sluchátku. Výdrž na jedno nabití až 20 h. ANC. Připojení přes Bluetooth 5.0, podporované profily A2DP, AVRCP, HFP, HSP, nabíjení přes USB konektor, dobíjecí kabel v balení. Hmotnost sluchátek 317 g.